Tarım ve Orman Sektörü Şanlıurfa ve Adıyaman’da Ele Alındı

Şanlıurfa Bölge Birliği faaliyet alanında bulunan Şanlıurfa ve Adıyaman illeri, tarım ve orman sektörü konusunda gerçekleştirilen toplantılara ev sahipliği yaptı.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli öncülüğünde Adıyaman Ziraat Odasında bir toplantı gerçekleştirildi. Tarım ve orman sektörü konularının ele alındığı toplantıda Bakan Pakdemirli’ye Tarım Kredi Kooperatifleri Şanlıurfa Bölge Birliği ve Gübretaş Şanlıu...rfa Bölge Müdürlüğü yetkilileri de de eşlik etti.

Diğer yandan yine Adıyaman Ziraat Odasında Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç’un katılımıyla da bir toplantı gerçekleştirildi. Bu toplantıya; Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Merkez Birliği Denetçisi Ahmet Çetin, Adıyaman Tarım ve Orman İl Müdürü Adil Alan, Adıyaman Ziraat Odası Başkanı Mehmet Salih Şahan, Tarım Kredi Kooperatifleri Şanlıurfa Bölge Müdürü Raif Atayık, çok sayıda kurum amiri ve STK temsilcileri katıldı.

Şanlıurfa’da da Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı ve beraberindeki heyetin katılımıyla il tarımının sorunlarının ele alındığı bir toplantı yapıldı. GAP Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünde düzenlenen toplantıya; Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı’nın yanı sıra; Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, Tarım Kredi Kooperatifleri Şanlıurfa Bölge Müdürü Raif Atayık, Tarım ve Orman Bakanlığı ilgili kuruluşlarının genel müdürleri, çok sayıda kurum amiri ve STK temsilcileri iştirak etti.

Yorum Yapın!

TÜRKİYE TARIM KREDİ
KOOPERATİFLERİ
ŞANLIURFA BÖLGE BİRLİĞİ

ULUBAĞ MAH. RECEP TAYYİP ERDOĞAN BULVARI
MARDİN YOLU 5. KM NO:350
HALİLİYE/ŞANLIURFA  

+90(414) 341 00 15-16-17

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…