Tarım Kredi Kooperatifleri Şanlıurfa  Bölge Birliğine bağlı Kooperatiflerde görev yapan 21 aday personele yönelik; kadro sınavı ve akabinde mülakat sınavı gerçekleştirilmiştir.

Bölge Müdürü Aytaç ONKUN tarafından, kadro sınavına giren personele yönelik yapılan konuşmada “Bu ülkenin esas unsurlarından biri olan emektar çiftçilere hizmet vereceğimizi hiçbir zaman unutmayın. Bu bayrağı daha iyi yerlere taşıyarak ortaklarımızın hayatına dokunmanız lazım. Ortaklarımız bilinç ve ekonomik olarak ne kadar güçlü olurlarsa biz de o denli güçlü oluruz.  Böyle ulvi bir misyon üstlenen bir kurumun çalışanları olarak her zaman değişime ve fikir üretmeye açık olun.  Yaptığınız işle ilgi, bilgi ve sevgiyi bir araya getirirseniz hem kendiniz mutlu olursunuz hem de hitap ettiğiniz kesime daha fazla katkı sağlayabilirsiniz.” dedi. 

Bölge Müdürü Aytaç ONKUN başkanlığındaki sınav komisyonunda, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Eğitim Müdürü Emre Murat ODACIOĞLU ve Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Metin DOĞAN yer almışlardır. Ayrıca, sınavda Şanlıurfa Bölge Birliği insan kaynakları yönetmenliği personeli de hazır bulunmuşlardır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir